Partneři

MICROSOFT ČESKÁ REPUBLIKA

Poslání společnosti:
Umožnit lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.

Společnost Microsoft (nasdaq „MSFT“) byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál. Česká pobočka společnosti Microsoft Corporation zahájila svoji činnost v roce 1992. Od října roku 2007 ji vede Jane Gilson.

V České republice Microsoft významně podporuje charitativní projekty. Již roce 1996 vznikl z iniciativy firmy a Nadace Charty 77 projekt Počítače proti bariérám (»), jehož podpora trvá dodnes. Cílem projektu je pomoci postiženým občanům uplatnit se jak v běžném životě, tak i na trhu práce. Charitativní činnost společnosti Microsoft zastřešuje celosvětová iniciativa s názvem Potenciál bez hranic. Tento program je celosvětově zaměřen na partnerství s veřejnými školícími středisky, která pro potřebné spoluobčany organizují školení, zaměřená na výpočetní techniku a technologická řešení. Dotace v rámci programu slouží k zajištění vzdělávacích školení v komunitních centrech či speciálních vzdělávacích střediscích, kde se lidé mohou učit pracovat s počítačem.

 

KPMG Česká republika

www.kpmg.cz

KPMG je celosvětová síť poradenských společností poskytujících služby v oblasti auditu, daní a poradenství. V jejích členských společnostech pracuje více než 137 000 pracovníků ve 144 zemích. Nezávislé členské společnosti sítě KPMG jsou přidružené ke KPMG International Cooperative („KPMG International“), švýcarské organizační jednotce. Každá členská společnost celosvětové sítě KPMG je právně samostatná a oddělená jednotka a tak se označuje.

Společnost KPMG Česká republika zahájila svou činnost v roce 1990, kdy byla v Praze otevřena první kancelář. V současné době má 780 zaměstnanců a kanceláře v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Liberci a Ostravě. KPMG Česká republika poskytuje služby v oblasti auditu, daní a poradenství a právní služby. Z 638 odborných pracovníků je 29 partnerů, 28 statutárních auditorů, 99 certifikovaných účetních a 70 daňových poradců. V KPMG Česká republika působí celkem 20 kvalifikovaných zahraničních odborníků.ASUS

www.asus.cz

Společnost ASUS je vůdčí společností nové éry digitálních technologií. Díky více než deseti tisícům zaměstnanců na celém světě a špičkovému týmu pro výzkum a vývoj nových technologií dosáhly výnosy společnosti za rok 2008 částky ve výši 8,1 miliardy amerických dolarů. Společnost ASUS již jedenáct let nepřetržitě figuruje v přehledu nejúspěšnějších světových společností časopisu Business Week „Info Tech 100“ a deník Wall Street Journal Asia ji za poskytování nejkvalitnějších výrobků a služeb na Tchaj-wanu zařadil na první místo.